חוויות מהחתונה של יועצת הנשיא

מתוקף היותי רקדנית בטן חיי רצופים במפגשים עם אנשים מרתקים

רקדנית אחת פעם אמרה לי "אנחנו רקדניות הבטן כל פעם חוות הפתעות חדשות, יום אחד אנו מופיעות על הבמה הכי מכובדת בחו"ל עם חדר הלבשה מפואר ותאורה מרשימה וביום למחרת אנחנו מוצאות את עצמנו נכנסות דרך החניון על מנת להפתיע אישה החוגגת יום הולדת בביתה. רקדניות בטן תמיד מתמודדות עם מצבים לא צפויים ואליהם אנחנו צריכות להגיב במקצועיות ובחן".

השבוע הייתה לי הופעה מיוחדת במינה, יועצת הנשיא התחתנה .

הקונספט של האירוע היה הקסם של מדינות ערב ושמחת החיים שם אל מול הקסם ביהדות.

האירוע התחלק לשני הניגודים האלה. בחלק הראשון הייתה חופה מיוחדת אשר בה שר זמיר. .

בוא הנשיא סימן את התחלת החלק השני. כאשר כל האורחים, בניהם שגרירים ממדינות ערביות שונות וכמובן שמעון פרס, התיישבו החתן והכלה נכנסו לאולם עם להקה אוריינטלית של מתופפים אשר ניגנו על גבי לחן ערבי קלאסי, ממש כמו בחתונה ערבית.

האולם כולו היה מעוצב כמו אלף לילה ולילה, בדי שיפון ואורגנזה נשפכים מהתקרה ומכל עבר, ובאמצע האולם ספה מלכותית כמו בהרמון.

התיישבות החתן והכלה על הספה נתנה לי את האות להיכנס , כמו בחתונה מצרית קלאסית נכנסתי ורקדתי מול החתן והכלה כאשר הם ישובים ונהנים מהמעמד וההופעה.

לאחר מספר דקות הכלה בהתרגשות אחזה בי ומשכה אותי אל עבר הנשיא, באומרה לי "בואי תרקדי בשביל הנשיא", שמעון פרס נשיא המדינה ישב בכיסאו וצפה בהערכה . למרות היותו אדם אשר אני משוכנעת ראה הרבה בחייו מבטו היה כשל אדם רגיל וטוב לב שמעריך כל רגע  ולא לוקח הכול כמובן מאליו.

אני מודה כל יום על מקצועי המיוחד אשר מאפשר לי לשמח אנשים, להתרגש כל יום מחדש ולהכיר אנשים מיוחדים ומעניינים.