מסיבת רווקות - טיפים להצלחת האירוע

 

מסיבת רווקות היא אירוע מרגש ומיוחד במינו, הן לכלה והן לחברותיה. כרקדנית בטן, המוזמנת תדירות למסיבות רווקות מכל הארץ, החלטתי לשתף אתכן במספר טיפים שיעזרו להפוך את המסיבה לאירוע בלתי נשכח.    

            א. מוזיקה - דבר ראשון חשוב ביותר בכל אירוע, הוא ללא ספק המוזיקה. כדאי להשמיע מוזיקת רקע רגועה בתחילת הערב ולקראת שיא הערב להחליף למוזיקה מקפיצה ומלהיבה. עניין נוסף חשוב לא פחות, הוא איכות השמע. מניסיוני, מוזיקה המושמעת במערכת טובה היא בעלת חשיבות גדולה מאד להצלחת המסיבה. לעיתים נוהגים להשתמש במיני קומפקט דיסק, מתוך מחשבה כי הווליום של המערכת הקטנה יספיק.אולם, במקרה זה, לא לוקחים בחשבון שברגע שכל הבנות יגיעו, רעש הדיבור יעלה על ווליום המערכת ולא יאפשר לשמוע מוזיקה כלל. איכות השמע של המוזיקה חשובה עוד יותר, אם מזמינים מפעיל המשתמש במוזיקה, לדוגמא: מדריכה ליוגה צחוק, רקדנית בטן או מעגל מתופפים. כרקדנית בטן המופיעה רבות במסיבות רווקות, אני רואה הבדל מהותי בין אירוע עם מערכת שמע טובה לעומת אירוע בו נושא המערכת הוזנח. המלצתי היא, שגם אם קשה למצוא מערכת סבירה בבית, מומלץ לבקש מאחד השכנים, לשכור מהמפעיל שהוזמן או מחברת הגברה, זאת אומנם עוד הוצאה אך היא בהחלט משתלמת להצלחת הערב.                                               

            ב. שתייה - לעיתים עדיף להשקיע מעט באוכל ולנתב את מרבית ההוצאות לאלכוהול. הכלה בערב הזה היא הכי חשובה, היא באה עם הרבה ציפיות לקראת המסיבה וגם עם הרבה מתח מהחתונה הקרבה ולכן לא יזיק להשקותה במהלך הערב, אך כמובן לא להשקות בכל מחיר. אין ספק שטיפה אלכוהול לפני משחקי החברה עוזרים לשחרור המתח ולשבירת הקרח אצלה ואצל כל הבנות האחרות.

            ג. תאורה ועיצוב החלל – עיצוב חלל המסיבה יכול לשדרג עד מעוד את האווירה כולה. כאשר מזמינים רקדנית בטן, מומלץ לעצב את החדר באווירת סיני. אין צורך להתפרע בקניות, אפשר לקפוץ לחנויות בדים בנחלת בנימין ולקנות כמה בדים רומנטיים, למשל לבן ואדום ולפזר אותם ברחבי החלל: על השולחן, החלונות, הכיסאות וגם על המעקה של המדרגות (אם יש). טריק עיצובי נוסף, הוא לקנות כמה פרחים מבד ולפזר אותם על השולחן, הצלחות, בכניסת הבית, בחדר האמבטיה ובכל מיני מקומות מיוחדים כיד הדמיון. אם אין זמן לקנות פרחי בד , אפשר ללכת לגינה הקרובה ולקטוף כמה עלי כותרת.

            ד. אוכל - השיטה הכי יעילה לדעתי, לארגון נושא האוכל היא, חלוקת תפקידים בין משתתפות הערב (חוץ מהכלה כמובן). כדי להפוך את הערב ליותר מעניין בפאן הקולינארי ניתן לבחור נושא מרכזי: למשל אוכל הודי, אם מזמינים רקדנית הודית, אוכל מזרחי, אם מזמינים רקדנית בטן. אם בחרתן ללכת על מוטיב אתני – ערבי, אפשר להכין פיתות עבודת יד , סלט טאבולה, חומוס ביתי חם וטרי ולקינוח כמה בקלאוות וקפה שחור.

 

אלו הם הטיפים העיקריים שאספתי במהלך השנים, בעקבות השתתפותי כרקדנית בטן במסיבות רווקות.

מקווה שיהיה לכן אירוע מוצלח.

                                                                                                                                                                                                                                באהבה

                                                                                                                                                                                                                                סטפניה    

 

Comments